Transport wózków widłowych

Transport wózków widłowych – Trzebnica, Wrocław i okolice – terminowy transport widlaków w konkurencyjnej cenie!

Tanio i dobrze nie zawsze idzie w parze, ale akurat u nas to się da zrobić. Niesprawny wózek widłowy może bardzo zaburzyć pracę magazyny, z czego doskonale zdają sobie sprawę osoby kierujące pracą firmy czy magazynu. Wózek widłowy jest niedocenianą do chwili, gdy go zabraknie, podstawą prawidłowego funkcjonowania takich miejsc. Dlatego czas oczekiwania na nowy czy naprawiony wózek nie może ciągnąć się w nieskończoność. My to rozumiemy, dlatego, jeśli ustalimy termin dostawy, to tego się trzymamy. Szkoda czasu, trzeba działać, czyli po prostu, przewieźć wózek widłowy jak najszybciej w miejsce docelowe.

Transport wózków widłowych w JAREX24 to:

  • optymalna trasa
  • szczegóły zlecenia (cena, godziny dostawy)
  • profesjonalne zabezpieczenie ładunku

Załadunek wózka widłowego nie jest prosty, a do jego prawidłowego wykonania potrzebne są profesjonalne najazdy i wyciągarki, którymi JAREX24 oczywiście dysponuje. Ponadto, nasi kierowcy posiadają uprawnienia na wózki widłowe, a nasza firma to nie tylko doświadczona kadra i nowoczesny sprzęt, ale też licencja na transport krajowy i zagraniczny, OC Przewoźnika.
Najważniejsze dla klienta to to, że wózek widłowy, zabezpieczony na lawecie ZAWSZE dojeżdża do miejsca docelowego w ustalonym terminie i zgodnie z umową.
Podejmujemy się transportu uszkodzonych wózków widłowych.
Chętnie podejmiemy stałą współpracę w zakresie transportu wózków widłowych. Oferujemy również transport maszyn, pojazdów i ładunków.