U nas płacisz za usługę, a nie za naukę personelu.
pomoc drogowa Pomoc drogowa parking Parking warsztat samochodowy Autoserwis autoelektronika Autoelektronika wulkanizacja Wulkanizacja

Firma JAREX

Firma JAREX została utworzona w 1994 roku w Cerekwicy (powiat trzebnicki w województwie dolnośląskim).
Od początku swojej działalności zajmujemy się usługami motoryzacyjnymi, jak naprawa pojazdów (mechanika) i świadczenie pomocy drogowej. Systematycznie zwiększamy zakres naszych usług, a także podnosimy nasze kwalifikacje. Obecnie posiadamy zaawansowany park maszynowy z nowoczesną blacharnią i warsztatem mechaniki i diagnostyki. Dysponujemy także parkingiem strzeżonym i zapewniamy auta zastępcze.

Zespół firmy JAREX

Naszym sukcesem jest niewątpliwie zgrany i sprawny zespół, który pomoże w każdej, nie wiadomo jak trudnej sytuacji. Naszym celem jest szybkość działania, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa i fachowego wykonania usługi. Dzięki temu mamy oddanych Klientów, a Ci którzy skorzystali z naszych usług, chętnie polecają nas innym.
Posiadamy niezbędne certyfikaty, pozwolenia i umowy. Mamy także podpisane umowy z Komendą Wojewódzką we Wrocławiu oraz ze Starostwem Powiatowym w Trzebnicy.